Otwarci na współpracę

Akademia Programisty to projekt, który w swoich podstawach otwiera się na innych. Wiemy, jak niesamowite efekty pod względem efektywności przynosi synergia. Dlatego zapraszamy do współpracy szkoleniowej, stażowej i promocyjnej zarówno firmy, jak i osoby indywidualne.
Nasz model pozwala elastycznie łączyć podstawowe zadania edukacyjne Akademii z potrzebami naszych partnerów. Tworzenie unikatowych programów szkoleniowych, przygotowywanie stażystów pod konkretne oczekiwania firm czy wsparcie promocyjne partnerów to tylko niektórych z naszych możliwości. Zapraszamy!

Dla zamawiających usługi

Komercyjna strona Akademii jest dla nas ważną ideą. Dzięki biznesowej działalności programistycznej pozyskujemy środki finansowe na rozwój Akademii. Dajemy jednocześnie młodym ludziom odpowiedzialne zadania, za które otrzymują wynagrodzenie.
Pod opieką zawodowych programistów powstają przemyślane, dopracowane i rozwojowe aplikacje. Biznesowa współpraca z Akademią znaczy jednak więcej niż zwykłe zlecenie i realizacja. To także wsparcie nauki młodych programistów, ponieważ każdemu etapowi projektu towarzyszą działania edukacyjne. Co ważne, w naszym modelu oferujemy usługi w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Z tymi placówkami już współpracujemy.

Współdziałamy z wieloma firmami i organizacjami. Stale poszerzamy grono naszych partnerów. Dowiedz się, jak pracujemy! Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się o zajęciach w szkole swojego dziecka – 884 006 388

kontakt

Zostań już teraz uczestnikiem
Akademii Programisty!