Profesjonalizm, wyzwania i partnerska atmosfera
- to podłoże naszych wszystkich działań

Filary

 Wiedza na miarę XXI w.

Nasze kursy opracowywane są zarówno przez metodyków, jak i programistów. To kompetentni entuzjaści doświadczeni zarówno w procesach uczenia, jak i merytorycznej stronie programowania. Dzięki innowacyjnym sposobom przekazywania wiedzy. praca zespołowa, kreatywność i personalizacja kształcenia zyskują zupełnie nowe wymiary.

Potwierdzeniem skuteczności edukacji w Akademii są bardzo pozytywne opinie z firm, w których absolwenci Akademii odbywają staże i praktyki lub już pracują. Ponadto nasi podopieczni odnoszą znaczące sukcesy w konkursach informatycznych.

Inspiracje i motywacje

W Akademii stawiamy na jak największe zaangażowanie uczestników. Przygotowujemy pasjonujące projekty edukacyjne, które bardzo szybko stają się programistycznymi wyzwaniami. Dodatkowo rozwojowy zespół stanowi niewyczerpane źródło inspiracji.

Programy tworzymy w oparciu o metodę generatora pomysłów, gdzie wspólnie, w zespole projektowym, poszukujemy twórczych rozwiązań dla danego zagadnienia.

  Praktyka czyni mistrza

Wszystkie działania Akademii Programisty prowadzone są przy udziale zawodowych programistów. Dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu nauka przebiega szybko i skutecznie. Co więcej, posiadamy rozległe kontakty w środowiskach biznesowych, dzięki czemu programy edukacyjne prowadzone są na projektach zaplanowanych do wdrożenia.

Dzisiejszy programista musi być wszechstronny, dlatego wśród specjalistów Akademii są także eksperci od użyteczności, UX-a czy grafiki. Dzielą się swoją wiedzą z pogranicza programowania i innych dziedzin.

  Staż i praca

Jesteśmy przekonani, że samodzielne sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce jest absolutnie niezbędnym elementem kształcenia programistów. Dlatego dla uczestników Akademii organizujemy staże w firmach programistycznych. Ponadto, pomagamy naszym absolwentom w wejściu na rynek pracy. W ten sposób realizujemy jeden z najważniejszych celów Akademii – wspieranie rozwoju profesjonalnej programistyki w Polsce.

kontakt

Zostań już teraz uczestnikiem
Akademii Programisty!