Wspieramy młodych programistów

Jeśli w programowaniu widzisz więcej niż tylko kolejne linie kodu, jeśli wiążesz z nim swoją przyszłość, Akademia Programisty jest dla Ciebie! Z nami:

  • nauczysz się, jak tworzyć prawidłowe i wydajne algorytmy,
  • zgłębisz zasady programowania obiektowego, które jest podstawą pracy w każdym języku,
  • poznasz nowoczesne technologie, z jakich korzystają firmy programistyczne,
  • odkryjesz swój potencjał, by stawiać sobie kolejne, coraz ambitniejsze cele,
  • zyskasz szanse unikatowych staży, które mogą zaprocentować wspaniałą pracą w przyszłości.

Razem raźniej

Zawsze pracowałeś sam? Z nami poznasz zasady działania w grupie, gdzie każdy ma swoje zadania i jest za nie odpowiedzialny. Korzystamy z narzędzi, które wspomagają proces projektowania, programowania i wdrażania projektów, np. JIRA czy YouTrack. Z takich programów korzystają na co dzień wszystkie większe firmy programistyczne. Planowanie zadań, śledzenie błędów w aplikacji, działanie w metodologii SCRUM to tylko niewielka część możliwości tych programów.
W pracy w grupie ważny jest też system kontroli wersji. Z nami nauczysz się, jak prawidłowo i skutecznie z niego korzystać, aby bez przeszkód pracować na kodzie z innymi programistami. System kontroli wersji SVN, a także GIT, z których codziennie korzystamy, są nieodzownymi narzędziami każdego programisty.
Programowanie w dzisiejszych czasach odbywa się głównie w zintegrowanych środowiskach programistycznych (IDE). To niezwykle wydajne platformy, z którymi projekty na kilka tysięcy linii kodu nie są problemem. Korzystamy m.in. z PHPStorm, Eclipse i NETBeans.

Zaprogramuj swoją przyszłość

Jeśli lubisz programować i wiążesz z tym swoją przyszłość, pokażemy Ci różne drogi profesjonalizacji Twojej pasji. Lata programowania pokazały nam, że są sposoby, aby zdobyć potrzebną wiedzę dużo szybciej i przyjemniej, niż odbywa się to w naszym systemie szkolnym.
W Akademii Programisty patrzymy szeroko, daleko, perspektywicznie. Zależy nam, by Twoje programowanie było perfekcyjnie użyteczne, a nie tylko „na ocenę”. Chcemy dostarczy Ci kompetencji do zdobycia stażu, a w konsekwencji pracy marzeń.

kontakt

Zostań już teraz uczestnikiem
Akademii Programisty!